Ігри Вінкс для дівчаток — Грати безкоштовно онлайн!!!

 

Мрія кожної дівчинки, побувати казковою феєюТака можливість є, «Клуб Вінкс» та ігри Вінкс, віртуальноперенесуть в казковий світ фей Вінкс.

У цій категорії зібрані найцікавіші ігри Вінкс для дівчаток,грати в ігри можна безкоштовно онлайн.

Вінкс ігри

Ігри для дівчаток Вінкс спеціально розроблені для розваг у вільний час, вони вже давно завоювали серця маленьких дівчаток. Творцем ігор Вінкс, є Іджініо Страффі, саме він запропонував цю ідею. Розробка гри велася цілою командою фахівців, на створення класних онлайн ігор ідуть місяці кропіткої та творчої роботи. Ось кілька прикладів: такі ігри для дівчаток — ‘Дружба — це диво’, ‘Сейлор Мун’ і т.д. У більшості мультиплікаційних іграх, ідея досить проста і нехитра. Потрібно було показати протистояння героїнь, добрі феї борються зі злими, і твоє завдання допомогти перемогти добру. Ігри передають атмосферу протистояння чарівних сил двох сторін — темної і світлої.

ігри Винкс

Нові ігри

Гра Вінкс про світ чарівниць і фей порадує діточок, адже можна пограти своїми улюбленими персонажами, феями Сіренікс і Гармонікс. Ігри Винкс онлайн — це гарний настрій і позитивні емоції!

Вінкс ігри: бродилки, одягалки, макіяж і багато інших нові дитячі ігри Вінкс онлайн на сайті games-girll.com, грайте безкоштовно! Твої феї з клубу маленьких казкових чарівниць.

Мультяшні феї чарівного світу!

Ігри для дівчаток

Безліч ігор Вінкс, які так люблять маленькі дівчинки, ти зможеш знайти на нашому сайті, в розділі ‘гри про Вінкс’. Грати в ігри можна цілодобово і безкоштовно, не потрібно завантажувати, просто грай в браузері. Вінкс гра — одевалка на свято або побачення, покаже як можна весело провести час вбираючи свою улюблену фею з клубу світу Вінкс. Грати в гру бродилку з 5 сезону Онлайн, переходь по посиланню.

Всі ігри Вінкс клуб!

Вінкс гра

Практично кожна гра для дівчаток Вінкс вельме оригінальна і цікава, якщо тобі вдасться пройти її від початку і до кінця, тебе нагородять віртуальної медаллю. Часом тобі доведеться воювати зі своїми ворогами злими феями, використовуй свою чарівну силу і заклинання. Головними героїнями ігор — є феї, керуючи феями тобі буде доручено виконувати різноманітні місії і завдання. Тобі необхідно все встигати вчасно, тому що час впливає на успішне проходження рівнів. Якісні гри, мають красиву графіку і зручне управління героїнями. В іграх присутні підказки, за допомогою них ти приймеш правильне рішення.
Популярною грою Вінкс може бути як головоломка, так і пригода. Велика частина ігор на одягання фей, часто зустрічаються гри з дівчиною Блум. Всі ці магічні феечки проживають на планеті Магікс. Казковий світ населяють феї та інші мультяшні створення. Твоя задача полягатиме в тому, щоб безпомилково проходити рівні ігор клубу Вінкс. У клубі беруть участь: Флора, Стелла, Текна, Лейла, Муза. Ці подруги чарівниці, будуть вести битви проти злих сил казкової планети. Протягом усього ігрового процесу, ти будеш навчатися помахом чарівної палички. Як і всі нормальні казкові дівчинки, тебе будуть навчати помахом чарівної палички для юних фей. Якщо ти бажаєш зануритися в світ пригод мультяшних героїнь магічної школи, ти прийшла на потрібний сайт!